Sport a zábava

Pro všechny sportovně založené hosty máme v areálu připravené dva antukové tenisové kurty, které díky svým rozměrům splňují normy mezinárodní tenisové federace. Další dvě antuková hřiště jsou určená nohejbalu, nebo volejbalu.

Velmi oblíbeným sportem současnosti je plážový volejbal zvaný „Beach“. I pro jeho příznivce máme v areálu hřiště se speciálním křemičitým pískem a předpisovými rozměry.

Dalším sportem, který si hosté mohou zahrát, je stolní tenis. Pingpongový stůl se nachází v uzavřené a zastřešené budově, takže lze využívat i při nepříznivém počasí. V případě zájmu zapůjčíme sadu koulí na pétanque, tenisové rakety s míčky, nohejbalový či volejbalový míč i příslušenství na stolní tenis.

Areál je vybaven velkým bazénem a malým brouzdalištěm pro děti do šesti let. Ve velkém bazénu je výška sloupce vody 130 cm a vstup je povolen výhradně plavcům, ostatním pouze v doprovodu odpovědné osoby. Brouzdaliště má pouze 40 cm vody, a proto zajišťuje bezpečné koupání i pro velmi malé děti. V obou bazénech je voda chemicky upravována a jen mírně chlorována.

Pro nejmenší návštěvníky areálu je připraveno dětské hřiště, jehož součástí je pískoviště, houpačky, skluzavka, dětský domeček, trampolíny aj.

Další možností zábavy jsou kulečník (pool), elektronické šipky, karty a jiné stolní hry.

Fotogalerie sport a zábava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři areálu