Sport a zábava

Pro všechny sportovně založené hosty je areál vybaven nově zrekonstruovaným hřištěm s moderním umělým multifunkčním sportovním povrchem. Na dvou bezúdržbových kurtech je možno hrát tenis, nohejbal, malou kopanou, příp. další.

Velmi oblíbeným sportem současnosti je plážový volejbal zvaný „Beach“. I pro jeho příznivce máme v areálu hřiště se speciálním křemičitým pískem a předpisovými rozměry.

Dalším sportem, který si hosté mohou zahrát, je stolní tenis. Pingpongový stůl se nachází v uzavřené a zastřešené místnosti, takže jej lze využívat i při nepříznivém počasí. V případě zájmu zapůjčíme sadu koulí na pétanque, tenisové rakety s míčky, nohejbalový či volejbalový míč i příslušenství na stolní tenis.

Součástí areálu je požární nádrž o objemu až 100 m3, kterou je možno využít na vlastní nebezpečí a odpovědnost i ke koupání. V jejím okolí je slunící plocha s umělým travnatým kobercem, lehátky a slunečníky. Další možností koupání je Orlická přehradní nádrž vzdálená cca 300 m.

Pro nejmenší návštěvníky areálu je připraveno dětské hřiště, jehož součástí je pískoviště, houpačky, skluzavka, dětský domeček, trampolíny aj.

Další možností zábavy jsou kulečník (pool), elektronické šipky, karty a jiné stolní hry.

Fotogalerie sport a zábava


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Partneři areálu