O nás

Jezdíme na Radavu téměř třicet let. Nejprve na dovolenou do stanů k ''dopravákům'', pak do vlastního karavanu, poté do postavené chaty a nyní do areálu Sport-Radava.

O kempu Radava se vždy psalo a tvrdilo, že je kempem rodinným. Možná se za ty roky něco málo změnilo, ale my rádi vzpomínáme na "staré dobré časy''. Proto je naším cílem přenést něco i do současnosti.

 

SPORT-RADAVA je rodinným, sportovně-rekreačním areálem, kde se snažíme přistupovat k návštěvníkům a hostům ve stejně rodinném a přátelském duchu.

Nabízíme rekreační pobyty s možností stravování, využití sportovišť, koupání a jiných společenských aktivit. Dále možnost uspořádání sportovních turnajů a kulturních produkcí. Pronajmout si můžete venkovní gril, např. k pečení selat. Umožňujeme pořádat soukromé i firemní večírky, teambuildingy, školení, svatby, rauty a jiné oslavy. Zaměřujeme se i na školství a tělovýchovu, konkrétně školy v přírodě, školní výlety a soustředění pro sportovní oddíly.

Areál se nachází v klidné a čisté lokalitě Orlické přehradní nádrže, na pomezí středočeského a jihočeského kraje, u kempu Radava, cca ve vzdálenosti 300 m od vodní hladiny s možností koupání a vodních sportů. Tato turisticky zajímavá oblast ukrývá spoustu krásných a zajímavých míst, jako jsou např. Orlický zámek, hrad Zvíkov, Milevský klášter, několik rozhleden, Žďákovský most a také samotná hráz Orlické přehrady. Krásná jihočeská příroda nabízí možnost výletů, cykloturistiky, houbaření, rybolovu. Zážitkem je samozřejmě plavba parníkem lodní dopravy Orlík.

Sečteno a podtrženo – ubytujeme Vás, uvaříme Vám, zaženeme Vaši žízeň. Vy se budete bavit, sportovat, nebo jen odpočívat a my se o Vás postaráme.

                                                                                                                                                                          Andrea, Radek, Marek

Partneři areálu